Przenieś się z nami na chwilę lub dłużej do

DOMOWEGO STUDIA GOSIAFIT

Zobacz w jaki sposób wyglądają nasze treningi online z Domowym Studio GosiaFit i zapisz się już dziś, aby dołączyć i czuć się lepiej każdego dnia ćwicząc we własnym domu, samoDzielnie, ale z moim wsparciem i nagranymi treningami różnego typu! W każdym tygodniu wysyłam porcję trzech nowych zestawów Tabata, FitMix i Zdrowy Kręgosłup/ Stretching/ Pilates/ Automasaż i niespodzianki-Dodatki! :)

Skrót reklamowy z pierwszych filmików znajdziesz tu: https://youtu.be/bTGN3uluIzw

Ćwicząc dalej razem odstresujemy się, zrzucimy napięcie oraz poczujemy dobrą energię i wzrost poziomu endorfin, aby czuć się lepiej, być Fit i mieć Fun! :)

Dowiedz się szczegółów i zgłoszenie wyślij na info@gosiafit.pl

Jeśli tylko chcesz, widzimy się już niebawem na szklanym ekranie w Twoim domu i o dogodnej dla Ciebie porze z Domowym Studio GosiaFit! :)

Aktualności GosiaFit to informacje o naszych poczynaniach na sali i w plenerze! :) Jeśli dasz się zaciekawić, zapisz się na zajęcia oraz fit-wydarzenia, do dzieła!

Uwaga! W związku z zamknięciem wszystkich obiektów sportowych do odwołania, przenosimy się na treningi online z Domowym Studio GosiaFit o dogodnej dla Was porze (treningi nie odbywają się na żywo) :) Zapraszam, by dowiedzieć się szczegółów i do zapisów!

9 lat GosiaFit – RELACJA Z MARATONU URODZINOWEGO JUŻ JEST – zobaczcie tutaj :)