W aktualnościach poniżej znajdują się tematy:

 • TRENINGI W GOSIAFIT WOLA I OCHOTA
 • Za nami KURS PIERWSZEJ POMOCY – AdrenaLTika z GosiaFit po zdrowie i życie
 • Wyjątkowy FIT-WYJAZD Aktywna Jesień GosiaFit 2019! :) – edycja 6ta była na SZÓSTKĘ! :)
 • NOWOŚĆ W GOSIAFIT NA WOLI – WZMACNIANIE Z JOGĄ
 • PIKNIK GOSIAFIT – TRENINGI & SPA PARTY *- 8 czerwca (sobota) – fotorelacja
 • FOTO RELACJA Z  MNÓSTWEM POZYTYWNYCH WIBRACJI NA URODZINOWYM MARATONIE GOSIAFIT 2019 – 16 luty (sobota) :) – DZIĘKUJĘ, ŻE BYŁYŚCIE! :)
 • FIT-WYJAZD – Aktywna jesień z GosiaFit – 8 -11 listopad 2018 – Hotel Lipowy Most k. Supraśla –  relacja
 • RELACJA z Maratonu GosiaFit  – 17 luty 2018 r. – moc atrakcji z okazji naszych Siódmych Urodzin GosiaFit
 • Relacja z wyjazdu AKTYWNA JESIEŃ 2017 –  SUPRAŚL w poszukiwaniu słońca w ruchu
 • FIT – WAKACJE z GosiaFit – Supraśl 2017 – BYŁO W*S*P*A*N*I*A*L*E – relacja z wyjazdu
 • foto-RELACJA z Maratonu GosiaFit  – 4 luty 2017 r. (6te Urodziny GosiaFit! :)), FOTKI
 • treningi personalne z Gosią
 • Treningi Obwodowe pod chmurką – relacja z ćwiczeń w plenerze z lipca i sierpnia 2016 r. :)
 • FIT-MAJÓWKA z GosiaFit- 30.04-3.05 2016 rok – 4 dni, krótka fotoRelacja
 • RearViz Polska – ZNIŻKA za pośrednictwem GosiaFit na rewelacyjne, innowacyjne lusterka rowerowe
 • FASCIAL FACTS ® w GosiaFit Ochota w poniedziałki godz. 20:40 i GosiaFit Wola w środy 20:30! Zapraszamy na regeneracyjny trening powięzi, automasaż rollerami i stretching!

 • TRENINGI w GOSIAFIT Wola i Ochota

  Zapraszam do przyłączenia się do naszych aktualnie odbywających się grup ćwiczeń oraz wzbogacenia swojego dotychczasowego grafiku treningowego o NOWE ZAJĘCIA – chętnie doradzę, który zestaw treningowy wybrać dla siebie najlepiej!

  Aktualny grafik dla obu lokalizacji, znajduje się w zakładce Zajęcia. Gorąco zachęcam do zapisów, do niektórych grup można jeszcze dołączyć – ślijcie zapytania na info@gosiafit.pl, a szczególnie polecam wypróbowanie naszych NOWYCH ZAJĘĆ! :) Wzmacnianie z Jogą na Woli to naprawdę wyjątkowa okazja, by dbać o harmonię ducha i ciała – jogę trenować możecie z nami w piątki o godz. 20:00 w GosiaFit Wola! Nowością są także zajęcia Fat Burning & Płaski Brzuch na Ochocie oraz Trening Obwodowy na Woli! Doczytajcie szczegóły kilka postów poniżej :)

  Przypominam:

  – na Woli  w piątek 29 listopada jednorazowo zajęcia odbędą się na jednej wspólnej dla obu grup godzinie 19:30 – Płaski Brzuch & Stretching

 • W grudniu na Woli ćwiczymy do dnia 18.12 (środa, włącznie), a na Ochocie do dnia 19.12 (czwartek, włącznie). Następnie mamy przerwę aż do stycznia, gdzie ruszamy z zajęciami wpierwszych terminach wg grafików po Święcie Trzech Króli, czyli na Ochocie będzie to dzień 7.01.2020 r., a na Woli 8.01.2020 r.

  Zachęcam do przybywania na obie lokalizacje w ramach jednego karnetu, a także uczestnictwa z kartami typu MultiSport, Fit Profit, OK System!

  • na nasze zajęcia obowiązują ZAPISY: proszę o zgłoszenia mailowe na info@gosiafit.pl, w temacie wpisując wg przykładu: “Zapisy Wola, Anastazja Iksińska – poniedziałki 19:00, piątki 20:00 (karnet)” lub “Zapisy Ochota, Anastazja Iksińska – poniedziałki 19:30, czwartki 20:30 (MultiSport)”

    – w nawiasie -> (…) podajemy formę uczestnictwa: karnet czy któraś z kart typu MultiSport, FitProfit, OK System

   – zapisy potwierdzę mailowo, a w razie wątpliwości chętnie doradzę, które zajęcia wybrać zależnie od Waszych potrzeb. Można także łączyć się ze mną telefoincznie: 698-976-248.

  • Śledźcie nasze poczynania na sali i w plenerze! :) Do zobaczenia!

Za nami KURS PIERWSZEJ POMOCY – AdrenaLTika z GosiaFit po zdrowie i życie

Kurs Pierwszej PomocyW dniu 16.11.19 r. ochotnicy GosiaFit zgłoszeni na kurs mieli wyjątkową okazję rozbudować swoje kompetencje z zakresu udzielania pierwszej pomocy u dzieci i dorosłych, a wszystko to z najlepszymi ratownikami z AdrenaLTiki! Prowadzący Łukasz Superson, specjalnie dla GosiaFit zjawił się w tym dniu z przyborami, fantomami, defibrylatorem i masą ciekawych pomysłów, by w sposób praktyczny i porywający pokazać i nauczyć na czym rzecz polega! Zaangażowanie Łukasza udzieliło się Uczestnikom kursu, którzy odgrywali scenki, rozwiązywali quiz, „ratowali” poszkodowanych, pytali, dociekali i koniec końców byli bardzo zadowoleni dzięki zyskanemu poczuciu większej pewności siebie w zakresie pierwszej pomocy.

Wygląda na to, że to nasz początek przygody z AdrenaLTiką w GosiaFit! Oby wiedza pozyskana na kursie nie musiała nam się przydawać, ale dobrze ugruntowana i przećwiczona w scenkach aktorskich, dawała siłę i odwagę do działania w sytuacji konieczności.

AdrenaLTika z GosiaFit po zdrowie i życie!


Wyjątkowy FIT-WYJAZD Aktywna Jesień GosiaFit 2019! :) – edycja 6ta była na SZÓSTKĘ!

IMG_3717Razem odszukaliśmy i obudziliśmy w sobie słońce – a to wszystko za sprawą uroków miejsca i niesamowitą atmosferą, która stworzyła na wyjeździe Grupa Cudownych Ludzi podczas wszystkich zaplanowanych aktywności GosiaFit.

Wydawałoby się, że w listopadzie to prawie niemożliwe 😉 a jednak! Podczas 4-dniowego pobytu naładowaliśmy akumulatorki na tak długo, by nie zapaść jak misie w zimowy sen :) Poniżej w telegraficznym skrócie, co udało nam się zrealizować:

 • 3 treningi fitness dziennie każdego dnia, o różnej intensywności, dzięki czemu każdy mógł wybrać coś dla siebie, m.in. Automasaż rollerami, TBC,  Płaski Brzuch, Pilates, Stretching, Trening Obwodowy, Zdrowy Kręgosłup, Tabata, Rozciąganie z Jogą, Trening pod sezon spotów zimowych,
 • błogi relaks w strefie SPA – korzystaliśmy z sauny suchej, łaźni parowej, pięknego przeszklonego basenu z widokiem na ogród i lasy,
 • wspólne wycieczki krajoznawcze, kulinarne (mmm, pyszna kuchnia podlaska i tatarska) i kulturalne,
 • dla dzieci zabawy na sali, placu zabaw, a także zorganizowaliśmy zabawy z przebraniami,
 • filmowe wieczory z projekcją na dużym ekranie, kino dla dzieci za dnia,
 • niezapomniane spotkanie przy zadaszonym grillu,
 • kąpiel w ruskiej bani- http://www.lipowymost.pl/ruska-bania.html
 • rytuał bali staropolskiej – http://www.lipowymost.pl/balia-staropolska.html
 • udział w lekcji Akademii Golfa zorganizowanej przez nasz Hotel,
 • niezapomniane wieczorne pogaduszki oraz dzienne (a wręcz poranne) wspólne spacery po wspaniałym terenie Hotelu Lipowy Most,
 • zabawy dla małych i dużych w strefie gier: tenis stołowy, rzutki, piłkarzyki, billard

… program wyjazdu Aktywnej Jesieni GosiaFit 2019 okazał się bardzo intensywny, ale dzięki temu także stał się gwarancją wspaniale spędzonego czasu oraz pozwolił nam zaczerpnąć głęboki oddech i dużo dobrej energii na przekór jesiennej aurze ;)!!!

Dziękuję za wspaniały już SZÓSTY nasz fit-wyjazd GosiaFit, który zdecydowanie zasłużył na najwyższą ocenę – SZÓSTKĘ! :)

Serdecznie zapraszam na kolejne pobyty z GosiaFit! :)

 

NOWOŚĆ W GOSIAFIT NA WOLI –

WZMACNIANIE Z JOGĄ!

Piątek to idealny moment, by pomyśleć o sobie! Zapisz się na piątki wrześniowe już przecież z końcem wakacji coraz mniej wyjazdowe! 😉 A co dopiero myśląc o jesieni, gdzie w piątki zostając w domu można szybko zapaść w sen zimowy i nostalgiczny nastrój, dlatego Wzmacnianiem z Jogą pragniemy podnieść Waszą dobrą energię na koniec tygodnia i dobry początek weekendu- nie ma co zwlekać! :)

 • WZMACNIANIE Z JOGĄ – NOWOŚĆ – to program ćwiczeń z zakresu body & mind, czyli takich opierających się również np. ćwiczeniach pilates, dna miednicy, ale uzupełniony o proste i przyjemne wzmacniająco-rozciągająco-wytrzymałościowe pozycje w ćwiczeniach, ułożone w sekwencje ruchów (asany). Asany z jogi działają kojąco i profilaktycznie z uwagi na problemy kręgosłupa, umożliwiają odprężenie, lepszy przepływ energii, czyli w praktyce dają takie poczucia wyciszenia, dotlenienia, mobilizacji ciała, odprężenia i jednocześnie pozytywnego doenergetyzowania. Wzmacnianie ciała jogowe różni od wzmacniaia pilatesowego jego płynność i kładzenie większego nacisku na indywidualne skupienie. Asany wplatane w inne ćwiczenia dają ogromną frajdę, a po opanowaniu pewnych technik, będziecie miały okazję na dalszym etapie także poznać i praktykować zestaw ćwiczeń z zakresu m.in. Jogi Twarzy. Na zajęciach nie ma poruszania światopoglądowych kwestii (od tego jesteśmy bardzo daleko), ważne zaś są skupienie, precyzja i oddech. WZMACNIANIE Z JOGĄ polecam wszystkim bez przeciwwskazań, by nauczyć się nowej techniki pracy nad sobą, poznać inne sposoby jak wzmocnić i zregenerować swoje ciało.
 • Trwają zapisy – WZMACNIANIE Z JOGĄ w piątki godz.20:00 —> zapisy wg powyższego schematu proszę mailowo na info@gosiafit.pl

PIKNIK GOSIAFIT – TRENINGI & SPA PARTY *- 8 czerwca (sobota) – fotorelacja

W 3 określenich, bylo: wSPAniale, akurat aktywnie, przesmacznie! Piknik GosiaFit przeszedl moje najsmielsze wyobrazenia! Wiedzialam, ze bedzie przyjemnie, ale ze az tak, to zasluga wspanialej Ekipy Dziewczyn, ktore przybyly do nas zwarte i gotowe do cwiczen, ze smacznym i zdrowym jedzeniem, a takze dobrym humorem i zaangazowaniem, rowniez podczas nietuzinkowego plenerowego SPA Party z Malgosia i kosmetykami Arbonne, ktore zrobily na nas i naszej skorze swietne wrazenie!!! Dziekuję za przemilo spedzony czas, pelen brzuch, aktywnosc pod kazdym katem, gladkosc skory i usmiech, ktory pozostanie na twarzy duuuuuzo dluzej ☀️ Pieknego weekendu zyczymy! P.s. “Tworca tych chmur” tez o nas zadbal, pogoda dopisala idealnie, dzieki czemu w milym cieniu, z lekkim powiewem, delikatną bryzą fontann moglysmy sie zrelaksować. Do nastepnego! www.gosiafit.pl

IMG_0823 IMG_0815 IMG_0811 IMG_0810 IMG_0809 IMG_0802 IMG_0801 IMG_0800 IMG_0798 IMG_0797 IMG_0796 IMG_0794 IMG_0792 IMG_0789 IMG_0788 IMG_0786 IMG_0785 IMG_0779 IMG_0778 IMG_0777 IMG_0776 IMG_0775 IMG_0774 IMG_0772 IMG_0771 IMG_0770 IMG_0768 IMG_0762

 

 

 

 

 

 

 


FOTO RELACJA Z  MNÓSTWEM POZYTYWNYCH WIBRACJI NA URODZINOWYM MARATONIE GOSIAFIT 2019 – 16 luty (sobota) :) – DZIĘKUJĘ, ŻE BYŁYŚCIE! :)

IMG_8247 IMG_8248 IMG_8252 IMG_8258 IMG_8264 IMG_8266 IMG_8268 IMG_8273 IMG_8277 IMG_8279 IMG_8284 IMG_8285 IMG_8311 IMG_8302

 

 

 

 

 

Tak jak mialam maly problem z wyborem zdjec, bo w kazdym widzialam cos wyjatkowego, ale byloby ich zbyt wiele, tak naprawde nie bardzo wiem, jak ujac radosc, ktora rozpiera mnie po  Urodzinowym Maratonie Fitness GosiaFit! :) Dziekuje za wspaniala wspolna zabawe, za zaangazowanie wszystkich Uczestniczek, usmiech, wylany pot i zapal Wasz ogromny! :) Oj dzialo sie, dzialo! 6 roznych treningow, m.in. dzielne przeprawy przez Tbc, Tabate, a takze Trening W Parach! Dziekuje za kolejny rok, a juz 8 lat cwiczymy na Ochocie i 6 lat na Woli razem!!! ❤️ Za rok powtorka, z obiecanym masazem 😀

 

RELACJA z Maratonu GosiaFit  – 17 luty 2018 r. – moc atrakcji z okazji naszych Siódmych Urodzin GosiaFit

To najgorętsze wydarzenie tej zimy! :) Blisko 4o Śmiałków nie mogło przegapić naszego MARATONU FITNESS! URODZINOWY MARATON FITNESS GOSIAFIT – 17 luty 2018 r.  (sobota), zapowiadał się jako wyjątkowa data z wyjątkowej okazji, ale atmosfera i zaangażowanie uczestników przeszło wręcz moje najśmielsze oczekiwania :) Bez cienia wątpliwości pracowaliśmy nad formą, kondycją i zdrowiem nie gorzej niż olimpijscy sportowcy i w ciągu 2,5 godziny ćwiczeń non stop zdążyliśmy dobrze się wyszaleć, pośmiać, spalić mnóstwo kalorii, zadbać o całe ciało, a ostatnim rzutem na taśmę także o spokój umysłu podczas bardzo przyjemnej relaksacji z naszym Gościem Specjalnym. Pokazaliśmy, że potrafimy i chcemy, a co najważniejsze LUBIMY ĆWICZYĆ! :) Ruch, to przede wszystkim dawka zdrowia dla ciała i dobrego samopoczucia, a ćwiczenia i kontakt z tak wspaniałymi grupami ludzi jest niezwykle potrzebny i coraz częściej również dla Was staje się priorytetem, cieszy mnie to ogromnie! :)
Na naszym Maratonie nie zabrakło szeregu atrakcji tych fitnessowych, ale nie tylko …

 • odbyło się 6 różnych treningów,
 • porady eksperckie,
 • po raz kolejny zagościł u nas bazarek bransoletek handmade by Magda – Bransoletek Kilka, który zrobił istną furorę 😀 (Magdę znajdziecie też tutaj Bransoletek Kilka)
 • poczęstunek m.in. z shekami bananowo – mlecznymi oraz przepysznymi karmelowymi szyszkami mojego autorstwa 😉
 • niespodzianka – wspaniały trening relaksacyjny poprowadzony przez naszego Gościa specjalnego – psychoterapeutkę i trenerkę umiejętności psychospołecznych – Justynę :) (więcej o Justynce znajdziecie tutaj – http://justynazaremba.pl)
 • loteria nagród – aż 19 osób otrzymało wspaniałe nagrody!

Jak to szybko zleciało! Maraton upamiętnił 7 urodziny GosiaFit, a ja już zakasuje rękawy na kolejny :) Z tego miejsca chciałabym Wam bardzo podziękować za pomoc, serce i fontannę endorfin, która w tym dniu (i nie tylko ;)) mieniła się wszystkimi kolorami tęczy na naszych maratonowych treningach!!! :)

Niebawem pojawi się kolejna okazja do aktywnego świętowania! :)  Bądźcie czujni i szykujcie formę, oczywiście najlepiej na bieżąco w GosiaFit z silną WOLĄ i prawdziwą Ochotą do ruchu!!! :) :) :)

DSC_0051

DSC_0887 DSC_0868 DSC_0848 DSC_0832 DSC_0828 DSC_0822 DSC_0815 DSC_0805 DSC_0784 DSC_0766 DSC_0765 DSC_0754 DSC_0749 DSC_0748 DSC_0746 DSC_0043 DSC_0035 DSC_0016 DSC_0009DSC_0887

Dziękuję za Wspaniały Kolejny Rozdział naszego Fitnessowego Życia! :)


Relacja z wyjazdu AKTYWNA JESIEŃ 2017 –  SUPRAŚL w poszukiwaniu słońca w ruchu

Słońce zdecydowanie znaleźliśmy – w ruchu i w sobie! :) Było bardzo rodzinnie, a wyjazd okazał się strzałem w 10 w ramach odpoczynku dla całych rodzin z ich pociechami! Doładowani pozytywną fit-enrgią płynącą z ćwiczeń, towarzyskich rozmów, pysznego podlaskiego jedzonka, bliższych i dalszych wycieczek po urokliwym Supraślu i okolicy obfitującej w liczne zabytki kultury, sztuki i religii, uśmiechnięci wróciliśmy do domów z nowymi siłami, gotowi, by w takim nastroju nie zapaść w zimowy sen! Pierwsza jesienna edycja wyjazdu z nami, kolejna za rok!  Do zobaczenia! :)

23632738_1690542854310805_3254482482141209679_o

23736302_1691607254204365_7193582022577064109_o 23674698_1691607290871028_2363424284243532340_o 23592016_1690542867644137_4986316737423984761_o 23674891_1690542910977466_4105388618836631097_o 23632569_1691607287537695_2225251052828308760_o 23632512_1691607230871034_1524673838514684889_o

 

 

 


FIT – WAKACJE z GosiaFit – Supraśl 2017 – BYŁO W*S*P*A*N*I*A*L*E – relacja z wyjazdu

Za nami już trzecia edycja wyjazdu na FIT- WAKACJE z GosiaFit! Tak jak w poprzednich latach, również i w tym roku przybyliśmy do nieocenionego i bezkonkurencyjnego w swoim uroku – Supraśla! Atrakcji w planie mieliśmy co nie miara, a zrealizowaliśmy ich jeszcze więcej! :) Każde napisane tu zdanie powinno kończyć się wykrzyknikiem, bo działo się dużo, byliśmy ciągle w ruchu, stanowiąc niezwykle towarzyską i zgraną Ekipę! :)

ĆWICZENIA * WSPANIAŁY PODLASKI KRAJOBRAZ * SMACZNE JEDZENIE * HOTELOWA STREFA SPA * AKTYWNY WYPOCZYNEK NA ŁONIE NATURY DLA CAŁEJ RODZINY = NAJLEPSZE WAKACJE POD SŁOŃCEM Z GOSIAFIT!!! :)

Każdy dzień rozpoczynaliśmy treningiem już od 7:30 rano, co stawiało nas na nogi lepiej niż filiżanka espresso! Razem, z uśmiechem i aktywnie na sali oraz w plenerze, dbaliśmy o najlepsze samopoczucie dla ciała i ducha podczas naszych fit-wakacji. Mimo napiętego grafiku (3 treningi ze mną dziennie, z których każdy był różnorodny i niepowtarzalny w swojej formie oraz pod kątem użytych przyborów, m.in. trening z piłkami, rollerami, taśmami, hantlami, aqua aerobik, stretching, tabata i inne) wygospodarowaliśmy też czas na zwiedzanie okolic, zabytków architektury, kultury i sztuki.

Każdy z nas mógł zrealizować swój pomysły na spędzenie miło czasu, czy to na wspólnych rozmowach, spacerach lub też „w samotni” w ogrodzie przy herbatce z książką. Duchowo, zdrowotnie i fizycznie wzbogaciły nasz czas warsztaty oddechowe prowadzone przez wspaniałą nauczycielkę Ewę Woźniak, w ramach Podlasie SlowFest. Im dalej w las, tym chodziłyśmy na 1,5 godzinne lekcje jogi z coraz większą ochotą. Ewa codziennie wprowadzała nas w tajniki pranajamy, czyli świadomego oddychania. Uczyłyśmy się poprzez obserwację oddechu, jego pogłębianie i w synchronizacji z ruchem, jak wykorzystać oddychanie przeponowe do w rozluźniania napięć zlokalizowanych w ciele, uspokojenia umysłu i eliminowania bólu, np. zatok. Praktyka jogi z Ewą była wielką przyjemnością, a naukę z niej zapamiętamy na długo oraz będziemy starały się kontynuować. Poczułam silną inspirację i sens tych działań, dlatego planuję wdrożyć jogę również do grafiku GosiaFit (praca nad poszukiwaniem właściwego nauczyciela w Warszawie trwa), byśmy w większym gronie mogli poczuć jej dobroczynny wpływ i energię dzięki regularnej praktyce jogi i pranajamy.

Wszystko nam sprzyjało. Pogodę również mieliśmy wyjątkową. Całymi dniami i do końca pobytu dopisywało nam letnie, przyjemne słońce, co też pozwoliło na zrealizowanie ćwiczeń na świeżym powietrzu, wycieczek pieszych, rowerowych, spacerów, dwóch spływów kajakowych. Z wielką przyjemnością spotykaliśmy się na naszych wieczornych projekcjach filmów na dużym ekranie oraz wychodziliśmy na imprezy plenerowe związane z Podlasie SlowFest (m.in. koncerty), a także zorganizowaliśmy ognisko oraz grilla, dzięki którym mogliśmy pobiesiadować ze wszystkimi Uczestnikami przybywający do nas w różnym czasie w trakcie trwania FIT-WAKACJI GosiaFit.

To był bardzo rodzinny wyjazd! Podczas ćwiczeń nasze Pociechy przebywały pod wspaniałą opieką oraz nie mogły się nudzić we własnym licznym gronie, a w wolnej chwili od ćwiczeń, Supraśl sprawdził się doskonale jako wyjątkowe miejsce do spędzenia przemiło rodzinnie czasu. Dla dzieci mniejszych i większych mieliśmy tu mnóstwo atrakcji: zaczynając od atrakcji hotelowych typu pływanie i zabawy na basenie, przez lepienie z piasku na plaży i zabawy przy kąpielisku strzeżonym, spływ kajaki po rzece, bliższe i dalsze wycieczki rowerowe, a kończąc na jeździe w stadninie konnej oraz możliwości zwiedzania zabytków kultury i sztuki – Muzeum Ikon w Supraślu, Dom Kultury z Teatrem, szlak tatarski i wiele, wiele innych możliwości w pobliżu samego hotelu.

Nasz hotel jest najlepiej usytuowany w Supraślu, dzięki czemu zapewnił maksymalny komfort, ciszę i odpoczynek w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej. Serce … skradł nam Supraśl w całej swojej okazałości. Wrócimy i mam nadzieję, że w tym samym WSPANIAŁYM GRONIE, zachęcając wszystkich, którzy pragną tak jak my aktywnie odpocząć w wyjątkowych okolicznościach, gdzie spotyka się natura i kultura, sprawność ciała i umysłu.

DZIĘKUJĘ ZA TEN WYJĄTKOWY CZAS!!! Bez Was nie było by tak miło, bo najlepszą gwarancją udanych wakacji jest najlepsze towarzystwo, no i … treningi! 😉  :*

IMG_1726 IMG_1722 IMG_1719 IMG_1716 IMG_1714 IMG_1712 IMG_1711 IMG_1709 IMG_1702 IMG_1687 IMG_1680 IMG_1670 IMG_0664 IMG_0659 IMG_0650 IMG_0646 IMG_0629 IMG_0624 IMG_0623 IMG_0621 IMG_0614 IMG_0613 IMG_0607 IMG_0591 IMG_0586 IMG_0582 IMG_0577 IMG_0576 IMG_0574 IMG_0573 IMG_0568 IMG_0562 IMG_0558IMG_0625IMG_0575IMG_1688


Foto-RELACJA z GosiaFit Maratonu – 4 luty (moc atrakcji z okazji naszych 6tych Urodzin GosiaFit! :))

KILKA PAMIĄTKOWYCH UJĘĆ Z MARATONU NA CZEŚĆ MINIONYCH 6TYCH URODZIN GOSIAFIT! – LUTY 2017

DSC_0050DSC_0042  DSC_0007 DSC_0038 DSC_0029 DSC_0043 DSC_0043 DSC_0046 DSC_0002 DSC_0024 DSC_0053 DSC_0055 DSC_0057 DSC_0084 DSC_0059 DSC_0064 DSC_0075 DSC_0083


Treningi personalne z Gosią

 • treningi: wyszczuplające, modelujące sylwetkę, kondycyjne, treningi specjalistyczne, np. trening dla kobiet w ciąży, powrót do formy po porodzie, stretching, trening powięziowy z rollerami, trening dla osób z dolegliwościami kręgosłupa
 • Zapraszam na treningi personalne, które poprowadzę dla Was w sali ćwiczeń na Woli i do woli lub w innym umówionym i odpowiadającym potrzebom miejscu! Treningowy poranek nie potrzebuje już filiżanki kawy, a nawet z czystym sumieniem można iść po południu na lody dla ochłody 😉 Ćwiczenia z samego rana doładowują pozytywną energią i lepiej przygotowują do aktywnego dnia, wieczorem zaś dobry trening to doskonałe podsumowanie i sposób, by poprawić sobie nastrój oraz rozładować emocje w trosce o swoje dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne. Jeśli łatwiej Wam ćwiczyć z kompanem – o to jestem i czekam!
 • przy odpowiednich warunkach do ćwiczeń, treningi mogę poprowadzić także z dojazdem domu lub na świeżym powietrzu w parku na Woli lub Ochocie, a jeśli chcecie dobrać jeszcze sobie drugą osobę do naszych ćwiczeń – zgadajcie się z przyjaciółką, mamą, siostrą, może chciałby stworzyć z nami Treningowe Trio! :)
 • przeczytaj więcej o Treningach Personanlych

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu! info@gosiafit.pl lub tel. 698-976-248


Za NAMI FIT-MAJÓWKA z GOSIAFIT – 30.04 – 3.05, Supraśl 2016 – poniżej krótka fotoRelacja

 • czas rodzinnie i aktywnie spędzony :)
 • 3 treningi fitness każdego dnia,
 • nieograniczona możliwość korzystania z krytego basenu, sauny i jazzusi,
 • spacery poranne po lesie tuż przy naszym hotelu,
 • wycieczki rowerowe,
 • ognisko,
 • spływ kajakowy,
 • smaczne jedzonko,
 • wieczór filmowy, na którym poddaliśmy się snu, bo trzeba było regenerować siły na kolejny aktywny dzień ;),
 • … to tylko niektóre z atrakcji, które wystąpiły w naszym programie!
 • DZIĘKUJĘ WAM z całego serca za wspaniałą atmosferę, w której udało nam się tak wiele zdziałać oraz przyjemnie spędzić wspólnie czas! Zapraszam na kolejną edycję wyjazdu! :)

GALERIA Z FIT-MAJÓWKI 2016

 


BEZPIECZEŃSTWO I ELEGANCJA W JEDNYM WYDANIU – REARVIZ POLSKA

Fantastyczny produkt, który mam przyjemność dystrybuować wraz z RearViz Polska naprawdę urzeka swoją funkcjonalnością, wygodą i świetnym sportowym designem. Dla każdego rowerzysty, niezależnie od ścieżki poruszania się – rowerowa, szosa, park i inne, jest niezastąpiony w kwestii zapewnienia najlepszej widoczności i bezpieczeństwa, a jego innowacyjne i bardzo komfortowe mocowanie na ramieniu/ręce cyklisty sprawia, że można z RearViz podróżować wszędzie. Jedyne takie lusterko na rynku, dzięki któremu bez oglądania się i kombinowania widzimy doskonale nie tylko trasę, ale także dziecko siedzące za nami w foteliku czy nasz rodzinny peleton podążający na wycieczkę. Po dotarciu do celu lusterko można zamknąć, a w swoich kompaktowych rozmiarach mieści się do kieszonki, nie „szpeci” roweru i przy tym nam rowerzystom dodaje klasy oraz  pozwala czerpać większą przyjemność z jazdy w każdych warunkach.

IMG_3306IMG_3300

:) Zbieram zamówienia (osobiście, mailowo lub telefonicznie- 698-976-248) – dla Uczestników i Sympatyków zajęć GosiaFit OFERTA SPECJALNA oraz błyskawiczna dostawa gratis! :)

Wybierzcie model i kolor lusterka od RearViz Polska: produkt i sklep znajdziecie na http://www.rearviz.pl, a potem przez sklep lub za moim pośrednictwem zamawiajcie! :)


FASCIAL FACTS ® W GOSIAFIT OCHOTA I WOLA

Zapraszamy na regeneracyjny trening powięzi, automasaż z rollerami i stretching w jednym! FASCIAL FACTS ® to trening, na którym „zaopiekujesz się” mięśniami, tkanką łączną i stawami, a także poprawisz ogólną sprawność, mobilność i elastyczność ciała. Warto przybywać regularnie na FASCIAL FACTS ® po treningu wzmacniającym lub wydolnościowym, gdyż dzięki specjalnie dobranym ćwiczeniom oraz pracy z rollerami przyspieszysz swój proces regeneracji i odnowy. Osobom rozpoczynającym przygodę z fitnessem także polecam ten trening, ze względu na jego skuteczność w budowaniu świadomości swojego ciała, profilaktykę kontuzji i stworzenie solidnej bazy umiejętności i sprawności pod treningi bardziej dynamiczne.

… dodatkowe informacje znajdują się także w zakładce Zajęcia w opisie form zajęć :)

 • rollujemy się w każdy poniedziałek o 20:40 w GosiaFit Ochota oraz środę o 20:30 w GosiaFit WOLA – zapraszam osoby zainteresowane do kontakt!

Kilka artykułów na ten temat (link trzeba skopiować do przeglądarki, by zobaczyć artykuł):

http://www.magazynbieganie.pl/kontuzje-biegaczy-wyroluj-je/

http://treningbiegacza.pl/zaprzyjaznij-sie-z-rollerem