Opinie uczestników moich zajęć fitness

    „Zajęcia prowadzone przez Małgosię Strawińską to przede wszystkim porządna dawka energii i uśmiechu, której tak bardzo potrzebuję po całym dniu w pracy. Na zajęciach nie jestem anonimowa, Gosia zna nasze imiona, zagaduje nas i wspiera w trudnych momentach – szczególnie, gdy wydaje się nam, że więcej brzuszków już nie damy rady zrobić. Kilka słów Małgosi wystarczy by nas przekonać, że jest inaczej :-)
Podoba mi się także, że każde zajęcia mają swój schemat – porządna rozgrzewka, ćwiczenia oraz rozciąganie. Szczególnie dzięki długiej i dobrze poprowadzonej rozgrzewce mam poczucie, że moje mięśnie i ścięgna są prawidłowo przygotowane na wysiłek i nie boję się, że spotka mnie kontuzja. Chodząc na zajęcia do Gosi dotychczas uczestniczyłam w zajęciach typu fat burning, ABT i TBC. Od zawsze gustuje w układach i wytańczeniu się – wypoceniu wszystkich zmartwień, jednak chodząc na zajęcia prowadzone przez Małgosię zatracam się także w mniej przeze lubianym TBC czy robieniu zwykłych brzuszków 😉
Wybierając zajęcia u GosiFit wybierzesz trenera, który zmotywuje Cię do pracy, zadba o poprawne wykonywanie ćwiczeń oraz – co bardzo ważne – przekaże pozytywne nastawienie do świata.”

Karolina

    „Witam, mam na imię Magda i mam 29 lat. Przez 28 lat swojego życia nie pałałam sympatią do aerobiku – te wszystkie układy, przeskoki, wymachiwanie rękoma i nogami w tym samym czasie… nie mogłam tego opanować! Dopiero ćwiczenia z Małgosią sprawiły, że aerobik zaczął sprawiać mi ogromną frajdę i teraz… JESTEM UZALEŻNIONA od ćwiczeń w GosiaFit! Każde zajęcia są inne, urozmaicone i ZAWSZE w super przyjemnej atmosferze! Po każdych zajęciach czujesz się lżej, szczuplej i bardziej rozciągnięta/y, a do tego masz poczucie, że zrobiła/eś coś pozytywnego dla swojego ciała, ducha i kondycji.

Nawet jeśli jakieś układy nie wychodzą Ci dobrze Gosia nie pozwoli Ci się zniechęcić – podejdzie, pokaże, zwolni tempo. Ja naprawdę nie przypuszczałam, że aerobik może być dla mnie, a teraz? Już nie mogę się doczekać kolejnych zajęć z Małgosią! ~~P~O~L~E~C~A~M~~ wszystkim, którzy chcą w 100% zadbać o  swoje ciało a tym samym dobre samopoczucie. Zajęcia w GosiaFit to gwarantowany efekt.”

Magda

    „GosiaFit – to synonim pasji, perfekcji, uśmiechu i pozytywnej energii. Oferta zajęć prowadzonych przez Małgosię – to  gwarancja znalezienia czegoś dla siebie i realizacji swoich celów.  Właśnie to jest dla mnie szczególnie istotne na zajęciach u Gosi, że dostosowuje zakres ćwiczeń do osób, które w nich uczestniczą. Ma swoisty dar do identyfikowania co jest nam potrzebne (jaki partie wzmocnić, a jakie rozciągnąć),
i często, pomimo pełnej sali, mam wrażenie że są to ćwiczenia indywidualne. Zawsze wypatrzy jakie ćwiczenie sprawia trudność, zwróci uwagę na poprawność wykonania i robi to z uśmiechem i  wrodzonym wdziękiem.  Ważne jest to co namacalne, czyli systematyczna poprawa kondycji, wydolności  organizmu,  kształtowanie sylwetki w stopniu  zauważalnym nawet przez ukochane koleżanki. A najważniejsze, to efektywnie spędzony czas  dla siebie w dobrym towarzystwie, jako inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie.”

Zosia

   „Nikt nigdy nie był w stanie przekonać mnie do regularnego wysiłku. Do tej pory zniechęcałam się szybko i dochodziłam do wniosku, że życie będzie przyjemniejsze na kanapie.

Podjęcie decyzji i zapisaniu się na zajęcia zajęło mi dwa miesiące od momentu pierwszego wejścia na stronę Gosi. Nie ma wymówki, której bym nie stosowała, aby nic nie robić.

    Tak samo jak teraz nie ma wymówki, która mogłaby mnie zniechęcić do pójścia na zajęcia :) Trzy razy w tygodniu, rozciąganie, pilates, zdrowy kręgosłup – pot i łzy momentami, ale czekam na to jak na gwiazdkę. Gosia zaraża optymizmem, mówi do nas ciepłym głosem, że mamy jeszcze 15 sekund wytrzymać w pozycji deski, a my się na to godzimy bez cienia protestu.

    Wreszcie trafiłam na zajęcia do osoby, która mnie motywuje, która konsekwentnie pomaga pracować nad sobą i której wysiłek nie idzie na marne. Mam wiele powodów, aby chodzić na zajęcia i zero powodów, żeby odpuścić.

    Gosia dokonuje rzeczy niemożliwych i dlatego po stokroć warto z Nią ćwiczyć. :)”

Aga

  „Od 2007 roku chodzę regularnie na zajęcia fitness. Trenerką, do której trafiłam na swoje pierwsze zajęcia była Małgosia Strawińska. Mogą z czystym sercem powiedzieć, że to dzięki Małgosi przez ostatnie trzy lata rosło moje zainteresowanie fitnessem, jako sposobem na zdrowie i utrzymanie dobrej formy. Byłam na zajęciach u wielu innych trenerów, lecz to na zajęcia Małgosi chodzę regularnie i z taką samą ochotą od lat.

    U Małgosi uczestniczyłam w takich zajęciach jak: ABT, TBC, stretching, zdrowy kręgosłup i fat burning. Te ostatnie zajęcia odpowiadają mi najbardziej, ponieważ pozwalają nie tylko wyskakać się i wypocić, ale również zapomnieć o trudach codziennego dnia pracy, odreagować i oczyścić się psychicznie.

  Szczególnie podoba mi się fat burning prowadzony przez Małgosię, bo ma ona dar przekazywania uśmiechu i pozytywnej energii podczas ćwiczeń. Proponowane przez nią układy pozwalają doskonalić swoje umiejętności w bardzo przyjemy sposób.

    Szczerze polecam każdemu korzystanie z zajęć prowadzonych przez Małgosię.”

Anna Kopczyńska

    „Panią Małgorzatę Strawińską poznałam kilka miesięcy temu. Poszukiwałam instruktora, którego zawód, jest również jego pasją, ale zbudowaną na solidnej podstawie merytorycznej i wiedzy na temat zdrowia osób uprawiających sport. Jestem wielką fanką sportu – jeżdżę konno, na nartach, rolkach, rowerze, nurkuję. Ale są to sporty sezonowe, do których trzeba się przygotowywać przez cały rok. A najlepsze przygotowanie, to systematyczne zajęcia sportowe. Uprawiam fitness od początku lat 90tych ubiegłego wieku, uczestniczyłam w zajęciach w różnych krajach europejskich, ale też przez kilka lat w kolebce fitnessu, w USA.

    Takich instruktorów jak Gosia jest mało. W ogóle powiedzieć o Gosi, że jest „tylko” instruktorką fitness to nietakt. Jest ona osobą pełną pasji i zaangażowania, energetyczną, umiejącą zarażać ludzi do sportu, potrafiącą motywować do wysiłku, absolutnie profesjonalną. Jej obszerna wiedza na temat układu kostnego i mięśniowego człowieka pozwala do minimum ograniczyć ryzyko kontuzji, a do maximum podnieść efektywność wykonywanych ćwiczeń. Podczas zajęć Małgosia pilnuje prawidłowego ułożenia ciała, oddechu, tłumaczy dlaczego to jest tak ważne.

    Nie każdy instruktor przekonuje, że  zajęcia fitness są efektywne i zdrowe wtedy, gdy ćwiczący potrafią przyjąć prawidłową postawę, która uzależniona jest od współdziałania i równomiernego napięcia mięśni. Wydawało mi się, że wiem wiele o fitnessie, ale przy Małgosi wciąż się uczę czegoś nowego, a mój organizm udowadnia mi, że stać mnie na więcej.

    Bardzo polecam zajęcia z Małgosią każdemu i początkującym, i zaawansowanym „fitnessowcom”.

Justyna Górska

    „Dlaczego zajęcia u Gosi? Jest tyle powodów, że trudno mi wybrać kilka… Przede wszystkim dlatego, że to wyjątkowa dziewczyna!

   Dzięki jej zajęciom i zaangażowaniu, najgorszy dzień potrafi zamienić się w pełen śmiechu wieczór, który da mnóstwo dobrej energii na dłużej. Jej pozytywne nastawienie do życia i fitnessu jest tak zaraźliwe, że potrafi uzależniać. Ale oprócz dobrego nastroju z zajęć prowadzonych przez Gosię wynosi się niezłą kondycję i motywację do ćwiczeń oraz dbania o swoje zdrowie.

    Gosia jest profesjonalistką, która dokładnie wie, które mięśnie angażuje do ćwiczeń, którym należy się solidne rozciąganie, a nad ktorymi trzeba jeszcze popracować. Z jej zajęć wychodzę zawsze zadowolona z siebie, z tego jak intensywnie udało mi się ćwiczyć, ale też we wspaniałym humorze!

    Dla Gosi warto przejechać całe miasto po ciężkim dniu w pracy, żeby razem z nią pobawić się sportem przy fantastycznej muzyce. Polecam jej zajęcia gdziekolwiek postanowi je poprowadzić, bo nie klub jest ważny, lecz właśnie ONA!”

Maja