shapeimage_4

Przewodnim celem wielu osób uczęszczających na zajęcia jest chęć zrzucenia zbędnych kilogramów, poprawa lub zachowanie kondycji fizycznej, dbałość o zdrowie czy też profilaktyka chorób. Jednak warto przekonać się, że fitness to nie tylko ćwiczenia. W przeciwnym razie wystarczyłoby nazwać go gimnastyką.

Szczególną uwagę zwracam na aspekty motywacyjne i poczucie zadowolenia z siebie. Wykształcenie magistra psychopedagogiki kreatywności oraz moje zainteresowania psychologią sportu pomagają mi wzbogacać zajęcia także o wiedzę z tego zakresu.

W grupie przy porywającej i energetyzującej muzyce ćwiczy się raźniej. Zajęcia, które prowadzę, zawsze charakteryzują się nowym, pomysłowym, urozmaiconym różnymi przyborami zestawem ćwiczeń. Również dzięki temu dbam, by każdy trening przynosił dużo radości, budził chęci i siłę do działania.

Mam ogromną satysfakcję, kiedy już po kilku treningach Uczestnicy moich zajęć dostrzegają, że odczucia fizyczne przekładają się na emocje, a w treningach odkrywają oni źródło dobrego samopoczucia
i pozytywnego nastroju.

Szczególne znaczenie ma fakt, że trening fitness może stać się sposobem na „to wszystko”, co w duszy
i sercu gra – sposobem na życie, zdrowie, urodę, dobre samopoczucie i relaks. Kiedy wydaje się, że już sił brak, powtarzam, że nie ma rzeczy niemożliwych, wiele zeleży od dobrego nastawienia, a sukces jest
w naszych rękach.

Swoje zajęcia prowadzę tak, by oprócz efektywnych, urozmaiconych, dobrze dobranych ćwiczeń, każdy Uczestnik poczuł się radosny, zadowolony z siebie i z entuzjazmem wyczekiwał kolejnego treningu. Taki trening pokazuje, że fitness to więcej niż gimnastyka.

Powrót do Certyfikaty

MS_podpis